Rejestracja telefoniczna

Zadzwoń i umów się na wizytę

32 615 63 22

Rejestracja   pon - pt 8:00 - 20:00
 

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

Małgorzata Siewniak
Lekarz stomatolog
Założycielka gabinetów stomatologicznych Siewniak w Jaworznie
 

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła Wydział Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Były asystent na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Swoje doświadczenie zdobywa na licznych kursach i sympozjach.

W gabinecie wykorzystuje najnowsze technologie oraz materiały dla uzyskania najlepszego efektu wykonywanych prac. Dla podniesienia jakości usług, zabiegi wykonuje w precyzyjnych lupach stomatologicznych. Głównym obszarem jej zainteresowań jest protetyka, stomatologia zachowawcza i dziecięca. Szczególnie praca z najmłodszymi pacjentami, choć jest sporym wyzwaniem, sprawia jej wiele przyjemności. W trakcie wykonywania uzupełnień protetycznych, kieruje się nowoczesnymi trendami oraz indywidualnym podejściem do potrzeb pacjenta.

Po pracy wolny czas spędza czytając dobre książki przy muzyce oraz spotykając się z przyjaciółmi. Często bywa w teatrze i kinie.


Adam Siewniak
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w implatologii, stomatologii mikroskopowej i cyfrowej
 

Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu.

W naszej Klinice zajmuje się przede wszystkim implantologią, wszczepiając kilkaset implantów rocznie. Jego codzienność to również nowoczesne leczenie pod mikroskopem i protetyka stomatologiczna. Jest członkiem International Congress of Oral Implantologists, Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Ukończył, między innymi, kurs podyplomowy "Curriculum Endodontyczne PTE" oraz "Curriculum Implantologi PSI". Dzięki temu uzyskał możliwość prowadzenia licencjonowanej praktyki implantologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym tzw. "trudnych przypadków", polegającym na całkowitej przebudowie uzębienia, z wykorzystaniem cyfrowej technologii CAD/CAM. W swojej praktyce stosuje nowoczesne metody takie jak druk 3D, cyfrowa nawigacja zabiegów chirurgicznych czy komputerowe projektowanie uśmiechu. Prowadzi również leczenie pacjentów z dolegliwościami stawów skroniowo-żuchwowych oraz mięśni żucia.

Bierze udział w wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych aby zapewnić swoim pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym światowym poziomie.

Jego pasje to informatyka, motoryzacja oraz narciarstwo.


Magdalena Siewniak
Lekarz stomatolog
Master of Science in Orthodontics (M.sc.)
 

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. 

Głównym obszarem jej zainteresowania jest ortodoncja. Ukończyła prestiżowe, magisterskie studia podyplomowe z ortodoncji na Danube University Krems w Austrii. Dzięki temu otrzymała międzynarodowy tytuł akademicki "Master of Science in Orthodontics".

Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach zagranicznych, w trakcie których pod okiem najlepszych specjalistów poszerza wiedzę teoretyczną oraz rozwija umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji. Angażuje się również w rozwój stomatologii. Jest autorem licznych publikacji w specjalistycznych magazynach branżowych. 

W naszym gabinecie oferuje swoim pacjentom leczenie aparatami ruchomymi oraz aparatami stałymi samoligaturującymi. Specjalizuje się w cyfrowym projektowaniu uśmiechu i leczeniu niewidocznymi nakładkami Invisalign.

Czas wolny stara się spędzać aktywnie. Jej pasje to narciarstwo i żeglarstwo. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury.


Patryk Syguła
Lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej
Specjalizuje się w ortodoncji i periodontologii
 

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Główny obszar zainteresowania to ortodoncja i periodontologia.

Ukończył prestiżowe Curriculum Periodontologiczne. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach specjalistycznych z zakresu ortodoncji. Łączy swoje doświadcznie w wielu dziedzinach stomatologii, co umożliwia wielostronne podejście do leczenia ortodontycznego.

Ukończył z wyróżnieniem studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Uczestnik licznych krajowych i międzynarodowych szkoleń, konferencji i sympozjów Medycyny Estetycznej.

Aktualnie wykłada i prowadzi zajęcia z lekarzami podejmującymi studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej na SWSM.

Jego motto brzmiące "Piękna twarz - piękny uśmiech” idealnie łączy obie dziedziny, którymi się zajmuje.

W swej praktyce stawia olbrzymi nacisk na anatomię, bezpieczeństwo i zachowanie naturalnego wyglądu pacjentów.
Jest niezwykle cierpliwą osobą i z chęcią odpowiada na wszystkie pytania związane z zabiegami, rozwiewając wszystkie wątpliwości.
Jego pogoda ducha udziela się pacjentom i sprawia, że każdy zabieg przeprowadzany przez doktora upływa w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.


Agnieszka Chrzanowska
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej
 

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarsko- dentystycznego.

Głównym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna. Każdy zadowolony pacjent, a szczególnie ten najmłodszy, jest dla niej powodem do satysfakcji. Na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii poprzez udział w kursach, a zdobyte doświadczenia wykorzystuje w codziennej praktyce.

W pracy na pierwszym miejscu stawia na komfort, uśmiech i zadowolenie pacjenta. W życiu prywatnym najbardziej cieszy ją czas spędzany z bliskimi oraz podróże.


Marek Janeczek
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej

Lekarz z dużym doświadczeniem w chirurgii stomatologicznej. W naszym gabinecie zajmuje się przede wszystkim skomplikowanymi ekstrakcjami zębów, w tym "ósemek" i zębów zatrzymanych.

Bardzo delikatny i profesjonalny. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i obejmuje odpowiednią opieką lekarską.


 
Mikołaj Joński
Lekarz dentysta
Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej
 

W 2013 roku ukończył Ślaski Uniwersytet Medyczny, na którym w kolejnych latach pełnił również funkcję wykładowcy.

Jego głównym obszarem zainteresowań jest stomatologia zachowawcza oraz endodoncja mikroskopowa. Aby móc otoczyć swoich pacjentów jak najlepszą opieką cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Jego pasje to fotografia, literatura i podróże.


Agnieszka Dudek
Asystentka stomatologiczna
 

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z troską i uśmiechem podchodzi do każdego pacjenta, szczególnie tych najmłodszych. Perfekcyjnie organizuje czas pracy oraz zarządza linią dezynfekcji i sterylizacji. Zawsze chętna udzielić Pacjentom informacji i pomocy w znalezieniu dogodnego terminu wizyty. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną, na aktywnym wypoczynku.


Agnieszka Wąsowska
Asystentka i higienistka stomatologiczna
 

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzed udział w kursach i szkoleniach. Jest osobą otwartą, lubiącą pracę z ludźmi. Szczególnie ceni sobie dobry kontakt z pacjentami i stara się zapewnić im odpowiedni komfort w czasie wizyty. Wolny czas spędza na czytaniu książęk i rysowaniu. Uwielbia także gotowanie i podróże.


Bogna Czekiel
Asystentka i higienistka stomatologiczna
Technik elektroradiolog (w trakcie)
 

Indywidualne podejście do pacjenta jest dla niej najistotniejsze. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem pozwala jej na zrozumienie problemu każdego z nich. W naszej klinice zajmuje się wybielaniem zębów (głównie metodą Prevdent), usuwaniem osadu i kamienia (pełna higienizacja), instruktażami higieny jamy ustnej. W naszej placówce współpracuje z periodontologiem. W przypadku asystowania odnajduje się najlepiej w ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach z zakresu stomatologii. Swoją pracę wykonuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Obecnie jest studentką elektroradiologii.

Piątek, 1 stycznia 2021

Drodzy Pacjenci, aktualości i bierzące wiadomości z kliniki znajdziecie na naszym profilu na Facebook´u. Serdecznie zapraszamy.

http://www.facebook.com/stomatologiasiewniak/

Siewniak
Stomatologia

ul. Starowiejska 8
43-600 Jaworzno (Osiedle Stałe)

Godziny pracy gabinetów:
poniedziałek - piątek
8:00 - 20:00

Rejestracja pacjentów:
tel. 32 615 63 22
poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

Polecamy:
Ortodoncja Jaworzno
Implanty zębów Jaworzno

Czy wiesz że ... ?
 • Próchnicą można zarazić się np. poprzez pocałunek, dlatego warto zadbać o higienę jamy ustnej partnera
 • Zęby powinno się myć conajmniej 2 razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku
 • Po spożyciu owoców, soków i coli należy odczekać 30 min do umycia zębów
 • Stosowanie twardej szczoteczki i zbyt dużej siły podczas mycia zębów, prowadzi do nadwrażliwości i utraty szkliwa
 • Ślina zawiera substancje przeciwbólowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przyśpiesza gojenie ran
 • Osoby często pijące soki i herbaty owocowe są bardziej narażone na erozję szkliwa
 • Cukrzyca sprawia, że choroby przyzębia postępują szybciej i są trudniejsze w leczeniu
 • Największymi czynnikami ryzyka wystąpienia raka jamy ustnej to palenie papierosów i alkohol
 • Jama ustna jest szóstym pod względem częstości miejscem występowania nowotworów
 • Bakterie powodujące choroby przyzębia, mogą przyczynić się do zapalenia wsierdzia
 • Do umycia zębów wystarczy ilość pasty odpowiadająca ziarnku grochu
 • Zaawansowany wiek nie jest przeciwskazaniem do leczenia ortodontycznego