Rejestracja telefoniczna

Zadzwoń i umów się na wizytę

(32) 615 63 22

poniedziałek - czwartek  12:00 - 20:00
piątek  9:00 - 15:00

 

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

Małgorzata Siewniak
Lekarz stomatolog
Założycielka gabinetów stomatologicznych Siewniak w Jaworznie

Lekarz z 27-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła Wydział Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Były asystent Zakładu Ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Swoje doświadczenie zdobywa na licznych kursach i sympozjach. W gabinecie wykorzystuje najnowsze technologie oraz materiały dla uzyskania najlepszego efektu wykonywanych prac. Dla podniesienia jakości usług, zabiegi wykonuje w precyzyjnych lupach stomatologicznych. Głównym obszarem jej zainteresowań jest protetyka, stomatologia estetyczna i dziecięca. Szczególnie praca z najmłodszymi pacjentami, choć jest sporym wyzwaniem, sprawia jej wiele przyjemności. W trakcie wykonywania uzupełnień protetycznych, kieruje się nowoczesnymi trendami oraz indywidualnym podejściem do potrzeb pacjenta. Po pracy wolny czas spędza czytając dobre książki przy muzyce oraz spotykając się z przyjaciółmi. Często bywa w teatrze i kinie.


Adam Siewniak
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w implatologii

Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Jego codzienność to nowoczesne leczenie kanałowe pod mikroskopem i protetyka stomatologiczna. W naszej klinice zajmuje się implantologią i implantoprotetyką, odnosząc liczne sukcesy potwierdzone zadowoleniem wielu pacjentów. Jest członkiem ICOI, DGOI i PSI (International Congress of Oral Implantologists, Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie, Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne). Ukończył roczny kurs medyczny "Curriculum Implantologi PSI" i pomyślnie zdał egzamin teoretyczny oraz praktyczny. Dzięki temu uzyskał możliwość prowadzenia licencjonowanej praktyki implantologicznej PSI. Uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach na terenie całego kraju. Jest na bieżąco w nowościach stomatologicznych, a zabiegi wykonuje z najwyższą starannością. Precyzyjny, dokładny, dociekliwy. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Prywatnie jest pasjonatem nowinek technologicznych. 


Magdalena Siewniak
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w ortodoncji

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Głównym obszarem jej zainteresowania jest ortodoncja. Aktualnie odbywa prestiżowe, 3-letnie magisterskie studia podyplomowe z ortodoncji (Master of Science Orthodontics) na Danube University Krems w Austrii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, w celu zapewnienia jak największego komfortu i skuteczności leczenia. Angażuje się również w rozwój stomatologii. Już w trakcie studiów odnosiła liczne sukcesy naukowe. Jest autorem publikacji w specjalistycznym brytyjskim magazynie radiologicznym. Ambitna, konsekwentna, otwarta. W pracy najbardziej motywuje ją zadowolenie pacjentów z świadczonych usług. Czas wolny stara się spędzać aktywnie. Jej pasje to narciarstwo i żeglarstwo. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury.

Patryk Syguła
Lekarz stomatolog
W trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej

Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Głównym obszarem zainteresowań dr. Syguły jest stomatologia zachowawcza, estetyczna oraz protetyka. Do swojej pracy podchodzi niezwykle profesjonalnie, jednocześnie zapewniając miła i bezstresową atmosferę w gabinecie. W 2017 roku rozpoczął prestiżowe studia podyplomowe z medycyny estetycznej.


Marek Janeczek
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej

Lekarz z dużym doświadczeniem w chirurgii stomatologicznej. W naszym gabinecie zajmuje się przede wszystkim skomplikowanymi ekstrakcjami zębów, w tym "ósemek" i zębów zatrzymanych. Bardzo delikatny i profesjonalny. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i obejmuje odpowiednią opieką lekarską.


Monika Matejczyk
Lekarz stomatolog
W trakcie specjalizacji z ortodoncji

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jej pasją jest ortodoncja. Lekarsko-dentystyczny egzamin końcowy zdała uzyskując najwyższy wynik w województwie małopolskim i jednocześnie 5-te miejsce w kraju. Aktualnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie ortodoncji w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik wielu sympozjów i konferencji naukowych organizowanych przez PTO. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Swoimi osiągnięciami i wiedzą dzieli się z innymi przygotowując wystąpienia na zebraniach naukowych. Autorka artykułów publikowanych w specjalistycznych magazynach. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym, ma doskonały kontakt z dziećmi. W wolnych chwilach uwielbia podróże i taniec.


Ewa Kościelny
Logopeda

Specjalista z wieloletnim stażem w zakresie logopedii (Uniwersytet Śląski - Podyplomowe Studium Logopedii i Glottodydaktyki z Terapią Pedagogiczną), magister edukacji wczesnoszkolnej ze stopniem awansu nauczyciela dyplomowanego, oligofrenopedagog od 2001 roku. Posiada Certyfikat ,,Ortodoncja dla logopedów. Praktyczne umiejętności oceny warunków zgryzowych”. Pani Ewa pomaga naszym pacjentom w leczeniu zaburzeń wymowy, opóźnień rozwoju mowy, jąkania, nieprawidlowego sposobu połykania tzw. "niemowlęcego". Uzystanie prawidlowej wymowy i pozbycie się dysfunkcji pozwala na uzyskanie dobrych i stabilnych efektów leczenia ortodontycznego. Pani Ewa jest osobą otwartą, uśmiechniętą, a praca z dziećmi sprawia jej radość.


Agnieszka Dudek
Asystentka stomatologiczna
Rejestratorka

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z troską i uśmiechem podchodzi do każdego pacjenta, szczególnie tych najmłodszych. Perfekcyjnie organizuje czas pracy oraz zarządza linią dezynfekcji i sterylizacji. Zawsze chętna udzielić Pacjentom informacji i pomocy w znalezieniu dogodnego terminu wizyty. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną, na aktywnym wypoczynku.


Ewa Fafińska
Asystentka stomatologiczna
Rejestratorka

Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest osobą otwartą, aktywną, lubiącą pracę z ludźmi. Szczególnie ceni sobie dobry kontakt z pacjentami i stara się zapewnić im odpowiedni komfort w czasie wizyty. Aktywne spędzanie czasu wraz z rodziną, to jej sposób na relaks po pracy.


Katarzyna Karwacka
Asystentka stomatologiczna
Technik dentystyczny
W trakcie szkoły podyplomowej - higienistka stomatologiczna

Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku technik dentystyczny. Jej wiedza z zakresu protetyki stomatologicznej jest nie do przecenienia. Profesjonalizm i delikatność podczas asystowania przy zabiegach, sprawiają że pacjenci pod jej opieką czują się komfortowo i bezpiecznie. W wolnym czasie chętnie zajmuje się swoimi psami oraz organizuje wycieczki poza miasto.


 
Bogna Czekiel
Asystentka stomatologiczna
W trakcie szkoły podyplomowej - higienistka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Perfekcjonistka. Zawsze miła, uprzejma i uśmiechnięta. Stara się aby wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze.

Poniedziałek, 30 kwietnia 2018

W dniach 30.04.18 do 06.05.18 r. gabinet stomatologiczny nieczynny. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku 07.05.18 r.

Siewniak
Stomatologia

ul. Starowiejska 8
43-600 Jaworzno (Osiedle Stałe)

rejestracja tel. +48 (32) 615 63 22
komórka +48 518 647 934
email: info@siewniak.pl

Polecamy:
Ortodoncja Jaworzno
Implanty zębów Jaworzno

Czy wiesz że ... ?
 • Próchnicą można zarazić się np. poprzez pocałunek, dlatego warto zadbać o higienę jamy ustnej partnera
 • Zęby powinno się myć conajmniej 2 razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku
 • Po spożyciu owoców, soków i coli należy odczekać 30 min do umycia zębów
 • Stosowanie twardej szczoteczki i zbyt dużej siły podczas mycia zębów, prowadzi do nadwrażliwości i utraty szkliwa
 • Ślina zawiera substancje przeciwbólowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przyśpiesza gojenie ran
 • Osoby często pijące soki i herbaty owocowe są bardziej narażone na erozję szkliwa
 • Cukrzyca sprawia, że choroby przyzębia postępują szybciej i są trudniejsze w leczeniu
 • Największymi czynnikami ryzyka wystąpienia raka jamy ustnej to palenie papierosów i alkohol
 • Jama ustna jest szóstym pod względem częstości miejscem występowania nowotworów
 • Bakterie powodujące choroby przyzębia, mogą przyczynić się do zapalenia wsierdzia
 • Do umycia zębów wystarczy ilość pasty odpowiadająca ziarnku grochu
 • Zaawansowany wiek nie jest przeciwskazaniem do leczenia ortodontycznego