Rejestracja telefoniczna

Zadzwoń i umów się na wizytę

(32) 615 63 22

poniedziałek  12:00 - 20:00
wtorek, środa, czwartek  09:00 - 20:00
piątek  9:00 - 16:00

 

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

Małgorzata Siewniak
Lekarz stomatolog
Założycielka gabinetów stomatologicznych Siewniak w Jaworznie

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła Wydział Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Były asystent Zakładu Ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Swoje doświadczenie zdobywa na licznych kursach i sympozjach. W gabinecie wykorzystuje najnowsze technologie oraz materiały dla uzyskania najlepszego efektu wykonywanych prac. Dla podniesienia jakości usług, zabiegi wykonuje w precyzyjnych lupach stomatologicznych. Głównym obszarem jej zainteresowań jest protetyka, stomatologia estetyczna i dziecięca. Szczególnie praca z najmłodszymi pacjentami, choć jest sporym wyzwaniem, sprawia jej wiele przyjemności. W trakcie wykonywania uzupełnień protetycznych, kieruje się nowoczesnymi trendami oraz indywidualnym podejściem do potrzeb pacjenta. Po pracy wolny czas spędza czytając dobre książki przy muzyce oraz spotykając się z przyjaciółmi. Często bywa w teatrze i kinie.


Adam Siewniak
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w implatologii i protetyce

Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Jego codzienność to nowoczesne leczenie kanałowe pod mikroskopem i protetyka stomatologiczna. W naszej klinice zajmuje się również implantologią, odnosząc liczne sukcesy potwierdzone zadowoleniem wielu pacjentów. Jest członkiem International Congress of Oral Implantologists, Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Ukończył roczy kurs podyplomowy "Curriculum Implantologi PSI" i pomyślnie zdał egzamin teoretyczny oraz praktyczny. Dzięki temu uzyskał możliwość prowadzenia licencjonowanej praktyki implantologicznej PSI. Uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach na terenie całego kraju. Jest na bieżąco w nowościach stomatologicznych, a zabiegi wykonuje z najwyższą starannością. Precyzyjny, dokładny, dociekliwy. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Prywatnie jest pasjonatem nowinek technologicznych. 


Magdalena Siewniak
Lekarz stomatolog
Master of Science in Orthodontics (M.sc.)

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Głównym obszarem jej zainteresowania jest ortodoncja. Ukończyła prestiżowe, 3-letnie magisterskie studia podyplomowe z ortodoncji na Danube University Krems w Austrii i otrzymała międzynarodowy tytuł akademicki "Master of Science in Orthodontics". Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych, w celu zapewnienia jak największego komfortu i skuteczności leczenia. Angażuje się również w rozwój stomatologii. Jest autorem publikacji w specjalistycznych magazynach branżowych. Ambitna, konsekwentna, otwarta. W pracy najbardziej motywuje ją zadowolenie pacjentów z świadczonych usług. Czas wolny stara się spędzać aktywnie. Jej pasje to narciarstwo i żeglarstwo. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury.


Patryk Syguła
Lekarz stomatolog
Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Głównym obszarem zainteresowań dr. Syguły jest stomatologia zachowawcza, estetyczna oraz protetyka. W 2018 roku ukończył studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Do swojej pracy podchodzi niezwykle profesjonalnie, jednocześnie zapewniając miła i bezstresową atmosferę w gabinecie.


Agnieszka Chrzanowska
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w endodoncji

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarsko- dentystycznego. Głównym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna oraz pedodoncja. Każdy zadowolony pacjent, a szczególnie ten najmłodszy, jest dla niej powodem do satysfakcji. Na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii poprzez udział w kursach, a zdobyte doświadczenia wykorzystuje w codziennej praktyce. W pracy na pierwszym miejscu stawia na komfort, uśmiech i zadowolenie pacjenta. W życiu prywatnym najbardziej cieszy ją czas spędzany z bliskimi oraz podróże.


Marek Janeczek
Lekarz stomatolog
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej

Lekarz z dużym doświadczeniem w chirurgii stomatologicznej. W naszym gabinecie zajmuje się przede wszystkim skomplikowanymi ekstrakcjami zębów, w tym "ósemek" i zębów zatrzymanych. Bardzo delikatny i profesjonalny. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i obejmuje odpowiednią opieką lekarską.


Monika Matejczyk
Lekarz stomatolog
Specjalista ortodoncji

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jej pasją jest ortodoncja. Lekarsko-dentystyczny egzamin końcowy zdała uzyskując najwyższy wynik w województwie małopolskim i jednocześnie 5-te miejsce w kraju. Po rocznym stażu podyplomowym ukończyła 3- letnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ortodoncji w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdała uzyskując bardzo wysoki wynik. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik wielu sympozjów i konferencji naukowych organizowanych przez PTO. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Swoimi osiągnięciami i wiedzą dzieli się z innymi przygotowując wystąpienia na zebraniach naukowych. Autorka artykułów publikowanych w specjalistycznych magazynach. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym.


Ewa Kościelny
Logopeda

Specjalista z wieloletnim stażem w zakresie logopedii (Uniwersytet Śląski - Podyplomowe Studium Logopedii i Glottodydaktyki z Terapią Pedagogiczną), magister edukacji wczesnoszkolnej ze stopniem awansu nauczyciela dyplomowanego, oligofrenopedagog od 2001 roku. Posiada Certyfikat ,,Ortodoncja dla logopedów. Praktyczne umiejętności oceny warunków zgryzowych”. Pani Ewa pomaga naszym pacjentom w leczeniu zaburzeń wymowy, opóźnień rozwoju mowy, jąkania, nieprawidlowego sposobu połykania tzw. "niemowlęcego". Uzystanie prawidlowej wymowy i pozbycie się dysfunkcji pozwala na uzyskanie dobrych i stabilnych efektów leczenia ortodontycznego. Pani Ewa jest osobą otwartą, uśmiechniętą, a praca z dziećmi sprawia jej radość.


Agnieszka Dudek
Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z troską i uśmiechem podchodzi do każdego pacjenta, szczególnie tych najmłodszych. Perfekcyjnie organizuje czas pracy oraz zarządza linią dezynfekcji i sterylizacji. Zawsze chętna udzielić Pacjentom informacji i pomocy w znalezieniu dogodnego terminu wizyty. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną, na aktywnym wypoczynku.


Katarzyna Karwacka
Asystentka i higienistka stomatologiczna
Technik dentystyczny

Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku technik dentystyczny. Jej wiedza z zakresu protetyki stomatologicznej jest nie do przecenienia. Profesjonalizm i delikatność podczas asystowania przy zabiegach, sprawiają że pacjenci pod jej opieką czują się komfortowo i bezpiecznie. W wolnym czasie chętnie zajmuje się swoimi psami oraz organizuje wycieczki poza miasto.


Agnieszka Wąsowska
Asystentka i higienistka stomatologiczna

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzed udział w kursach i szkoleniach. Jest osobą otwartą, lubiącą pracę z ludźmi. Szczególnie ceni sobie dobry kontakt z pacjentami i stara się zapewnić im odpowiedni komfort w czasie wizyty. Wolny czas spędza na czytaniu książęk i rysowaniu. Uwielbia także gotowanie i podróże.

Poniedziałek, 1 października 2018

Drodzy Pacjenci, aktualości i bierzące wiadomości z kliniki znajdziecie na naszym profilu na Facebook´u. Serdecznie zapraszamy.

http://www.facebook.com/stomatologiasiewniak/

Siewniak
Stomatologia

ul. Starowiejska 8
43-600 Jaworzno (Osiedle Stałe)

rejestracja tel. +48 (32) 615 63 22
komórka +48 518 647 934
email: info@siewniak.pl

Polecamy:
Ortodoncja Jaworzno
Implanty zębów Jaworzno

Czy wiesz że ... ?
 • Próchnicą można zarazić się np. poprzez pocałunek, dlatego warto zadbać o higienę jamy ustnej partnera
 • Zęby powinno się myć conajmniej 2 razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku
 • Po spożyciu owoców, soków i coli należy odczekać 30 min do umycia zębów
 • Stosowanie twardej szczoteczki i zbyt dużej siły podczas mycia zębów, prowadzi do nadwrażliwości i utraty szkliwa
 • Ślina zawiera substancje przeciwbólowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przyśpiesza gojenie ran
 • Osoby często pijące soki i herbaty owocowe są bardziej narażone na erozję szkliwa
 • Cukrzyca sprawia, że choroby przyzębia postępują szybciej i są trudniejsze w leczeniu
 • Największymi czynnikami ryzyka wystąpienia raka jamy ustnej to palenie papierosów i alkohol
 • Jama ustna jest szóstym pod względem częstości miejscem występowania nowotworów
 • Bakterie powodujące choroby przyzębia, mogą przyczynić się do zapalenia wsierdzia
 • Do umycia zębów wystarczy ilość pasty odpowiadająca ziarnku grochu
 • Zaawansowany wiek nie jest przeciwskazaniem do leczenia ortodontycznego